Strona główna

O mnie

Dyplom mistrzowski

Dziesięciu z tysiąca

Wyróżnienie Uzdrawiacza

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

Harmonogram 2019

Artykuły

Dotyk dla zdrowia

Z pamiętnika

Najważniejsza jest nadzieja

Uzdrawianie na odległość

Wigilijny przekaz

Wigilijny przekaz 2013

Wigilijny przekaz 2015

Wigilijny przekaz 2017

Wigilijny przekaz 2018

Gwiazda targów medycyny naturalnej

Uzdrawiacz - 02. 2007

Uzdrawiacz - 08. 2011

Uzdrawiacz - 02. 2012

Uzdrawiacz - 06. 2014

Mistrzyni uzdrawiania na odległość

Honorowe Wyróżnienia 2014

Uzdrawiacz - 02. 2015

Uzdrawiacz - 06. 2015

Talizmany Uzdrowicieli

150 wybitnych

Energia pod choinkę

Po seansie 2016

Po seansie 2018

Uwaga!


atychmiastowy kontakt telefoniczny ze Zdzisławą Wawrzyniak osobiście:

Komu pomaga Zdzisława Wawrzyniak?

ażdemu człowiekowi, który zwróci się do mnie o pomoc z jakąkolwiek dolegliwością, staram się pomóc. Nie pomagam tylko w jednym wypadku: jeżeli jest to dolegliwość na podłożu bakteryjnym. Nie mam siły zabijania bakterii.

Czy wymagany jest bezpośredni kontakt, czy działa też Pani na odległość? Jak przebiega taka terapia?

ą dwie możliwości.

Pierwsza to wizyta w gabinecie na indywidualnym seansie uzdrawiającym, który trwa do godziny czasu. Należy umówić się telefonicznie na wizytę, na konkretny dzień i godzinę (najlepiej z dwutygodniowym wyprzedzeniem).

Druga, najczęściej wybierana forma współpracy to praca ze zdjęciem na odległość. Jest to równie skuteczna terapia jak seans uzdrawiający u mnie w gabinecie. W przypadku wyboru tej formy proszę przysłać jedno zdjęcie pocztą tradycyjną na adres:

Zdzisława Wawrzyniak
ul. Saperska 14
64-100 Leszno

Może to być jakiekolwiek zdjęcie twarzy lub całej postaci, od dnia urodzenia do dnia dzisiejszego - może być paszportowe, dowodowe, lub nawet ksero z jakiegokolwiek zdjęcia, ponieważ nie odsyłam zdjęć (chowam je do archiwum prywatnego, do którego wyłącznie ja mam dostęp). Każda terapia ze zdjęciem trwa u mnie cztery miesiące od dnia otrzymania zdjęcia (od daty na znaczku pocztowym).

W przypadku skorzystania z indywidualnego seansu uzdrawiającego u mnie w gabinecie, jest też możliwość podania mi zdjęcia, z którym pracuję przez kolejne cztery miesiące od dnia wizyty.

Czy jest możliwy indywidualny przyjazd do zainteresowanego?

ndywidualny przyjazd do zainteresowanego jest możliwy po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu miejsca oraz terminu wizyty.

Oferta adresowana jest do osób zainteresowanych indywidualnym seansem uzdrawiającym bioenergoterapeutycznym, a z różnych względów niemogących dojechać do mnie.

Ile kosztuje u Pani terapia ze zdjęcia?

est pewna odpłatność za moją pracę. Mogą Państwo przesłać sumę jaką sobie Państwo życzą (tyle ile Państwo uznają za stosowne), zwyczajnym przekazem pocztowym na ten sam adres co zdjęcie, bo nie posiadam żadnego konta.

Ile kosztuje seans uzdrawiający w gabinecie?

ndywidualny seans uzdrawiający kosztuje dwieście złotych i trwa godzinę.

Czy jeszcze coś muszę wiedzieć przed rozoczęciem terapii?

gromnie pomaga mi w pracy rozmowa z człowiekiem, dla którego mam pracować. Wyczuwam w rozmowie telefonicznej Jego wibracje, Jego nastrój, Jego uczucia, Jego ogromne cierpienie lub ogromną radość. Dlatego przed rozpoczęciem terapii proszę o kontakt telefoniczny.