Strona główna

O mnie

Pakiet Usług

Dyplom mistrzowski

Dziesięciu z tysiąca

Wyróżnienie Uzdrawiacza

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

Nocleg

Uzdrawiam Przez Telefon

Harmonogram 2021

Artykuły

Jubileusz 25-lecia

Dotyk dla zdrowia

Z pamiętnika

Najważniejsza jest nadzieja

Uzdrawianie na odległość

Wigilijny przekaz

Wigilijny przekaz 2013

Wigilijny przekaz 2015

Wigilijny przekaz 2017

Wigilijny przekaz 2018

Gwiazda targów medycyny naturalnej

Uzdrawiacz - 02. 2007

Uzdrawiacz - 08. 2011

Uzdrawiacz - 02. 2012

Uzdrawiacz - 06. 2014

Mistrzyni uzdrawiania na odległość

Honorowe Wyróżnienia 2014

Uzdrawiacz - 02. 2015

Uzdrawiacz - 06. 2015

Talizmany Uzdrowicieli

150 wybitnych

Energia pod choinkę

Po seansie 2016

Po seansie 2018

!!! Wydanie specjalne Uzdrawiacza - okładka

Dziękuję p. Zdzisławie

Seans 25 kwiet. 2020r.

W dobie epidemii

Odporność na choroby

Uwaga!


Gwiazda targów i uzdrowicielka na odległość

Łagodna, uśmiechnięta, kobieca, a jednocześnie dysponuje potencjałem energetycznym wagi ciężkiej. Bywalcy festiwali i targów medycyny naturalnej organizowanych w różnych miastach znają ZDZISŁAWĘ WAWRZYNIAK i jej zawsze barwny zakątek, gdzie przyjmuje pacjentów.

Zdzisława Wawrzyniak jest dyplomowaną uzdrowicielką. O jej umiejętnościach i zdolnościach świadczą nie tylko dyplomy i inne urzędowe papiery, ale ilość pacjentów, jak też listy od nich. Dostaje ich mnóstwo. Ludzie piszą. aby wyrazić wdzięczność za pomoc przy wyleczeniu, z prośbą o uzdrowienie, albo po prostu, aby się wyżalić. Z wielką serdecznością traktuje każdego ich autora. Zwierza się: „Jestem szczęśliwa. że mnie wybrali".

Zdzisława Wawrzyniak najchętniej przyjmuje na bezpośrednich seansach, ale słynie też z tego, że uzdrawia na odległość. Jej przekazy energii pozytywnie odczuwają pacjenci oddaleni od niej o kilometry czy setki mil. Dlatego o jej pomoc zabiegają osoby z odległych miejscowości, także z innych krajów, a nawet kontynentów. Często o wsparcie energetyczne proszą jej dawni lub aktualni pacjenci dla swych rodziców, dzieci, mężów, żon, wnuków, przyjaciół. I tak grono osób, które ma w swej opiece, pęcznieje.

Zdzisława Wawrzyniak poświeciła się uzdrawianiu i robi to z sercem. Wpływ zainteresowania i współczucia na odzyskanie równowagi potrzebnej dla zdrowia jest ogromny. Cierpiący, pokrzywdzeni przez los instynktownie łakną jej obecności, kontaktu telefonicznego czy listowego. Pani Zdzisława potrafi zaspokoić tak ważną w chorobie czy trudnych chwilach potrzebę wsparcia, współczucia. wysłuchania. — Ja po prostu chciałem wiedzieć, że Pani jest tu dla mnie, że może mnie wysłuchać i przyjąć moje łzy — nierzadko słyszy lub czyta w listach.

 

Bioenergoterapeutka


atychmiastowy kontakt telefoniczny ze Zdzisławą Wawrzyniak osobiście:


Indywidualny przyjazd do zainteresowanego jest możliwy po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu miejsca oraz terminu wizyty.

Oferta adresowana jest do osób zainteresowanych indywidualnym seansem uzdrawiającym bioenergoterapeutycznym, a z różnych względów niemogących dojechać do mnie.